Į ką svarbiausia atsižvelgti norint auginti gėles?

Gėlių auginimas yra ne tik hobis, tačiau ir žinių bei pastangų reikalaujantis darbas. Būtent antrąją pastarojo sakinio dalį šiandien apžvelgsime, paminėdami svarbiausius dalykus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti ruošiantis auginti gėles.

2

Apsauga nuo vėjo
Tai, kad vieta, kurioje auginsite gėles, būtų apsaugota nuo vėjo, yra ypatingai svarbus dalykas,  be kurio tikėtis aukštos kokybės rezultatų auginant gėles yra tiesiog neįmanoma. Taip yra dėl to, nes vėjas neleidžia gėlėms stabiliai augti, formuotis bei vystytis, kas lemia tai, jog nuolatinis vėjas deformuoja gėles, priverčia jas išsigimti bei netgi priveda gėles prie įvairiausių ligų. Būtent dėl to, tinkama apsauga nuo vėjo vietai, kurioje bus auginamos gėlės, yra ypatingai svarbus dalykas.

Prieiga prie saulės
Tai, kad virš vietos, kurioje bus auginamos gėlės, nebūtų jokių pastatų ar medžių, kurie galėtų užstoti gėlėms prieigą prie saulės spindulių, yra išties labai svarbu. Saulės spinduliai skatina augalų augimą, tad be jų tikėtis sėkmingo gėlių augimo proceso yra tiesiog neįmanoma. Būtent dėl to, suteikti gėlėms galimybę nuolatos džiaugtis tiesioginiais saulės spinduliais yra ypatingai svarbu, norint dailių bei sveikų užaugusių gėlių.

Gėlėms pritaikytas dirvožemis
Atkreipti atitinkamą dėmesį į dirvožemį, nusprendus kokias gėles norėsite auginti, yra išties labai svarbu. Taip yra dėl to, nes skirtingos gėlės mėgsta skirtingą dirvožemį, todėl net jei jūsų pasirinktoje vietoje prieš tai puikiai augo vienokios gėlės, kitokioms jis gali visiškai netikti. Būtent dėl šios priežasties, nusprendę kokias gėles norėsite auginti pasidomėkite koks dirvožemis yra tinkamas šioms gėlėms bei jo parūpinkite vietoje, kurioje auginsite gėles.