Kuriose valstybėse gėlių kainos – mažiausios?

Gėlių kainos Lietuvoje yra išties nedidelės. Vis dėlto, kad ir kaip būtų keista, tačiau pasaulyje yra ir tokių valstybių, kuriose gėlių kainos yra dar mažesnės. Būtent apie tas valstybės, kuriose gėlių kainos – mažiausios, šiandien ir kalbėsime.

Žiedas

Olandija
Olandija yra valstybė, kuri yra garsi kaip didžiausia gėlių eksportuotoja visame pasaulyje. Būtent dėl to, galima nesunkiai suprasti ir tai, jog ir pačioje Olandijoje yra tiesiog milžiniška gėlių pasiūla, kas lemia tai, jog gėlių kainos šioje šalyje yra ypač mažos.

Belgija
Belgija yra šalia Olandijos esanti valstybė, negalinti pasigirti tokiomis giliomis gėlių auginimo tradicijomis, kokias turi kaimyninė šalis. Vis dėlto, Belgijoje klimatas gėlių auginimui yra ne ką mažiau palankus nei Olandijoje, kas ir yra vis efektyviau išnaudojama. Taip, Belgijoje tokios gėlių pasiūlos kaip Olandijoje nėra, tačiau ji šioje šalyje taip pat labai didelė, kas lemia tai, jog kainos Belgijoje, lyginant su pasauliniais gėlių kainų standartais, yra žymiai mažesnės.

Japonija
Japonijoje didžiausias dėmesys, verslo atžvilgiu, yra skiriamas technologijoms, kuo ši valstybė ir yra garsi visame pasaulyje. Vis dėlto, vis didesnis dėmesys yra skiriamas ir gėlių auginimui. Japonijoje vyraujantis klimatas gėlių auginimui yra puikiai tinkantis, ką vis daugiau Japonijos verslininkų stengiasi išnaudoti. Taip, kol kas Japonija nėra garsi kaip gėlių eksportuotoja, tačiau vietinė rinka yra puikiai aprūpinama, kad ir lemia nedideles gėlių kainas Japonijoje.