Regionai, kuriuose gėlių auginimas yra labiausiai išvystytas

Gėlės yra kasdieninis dalykas, kurį sutinkame tiek eidami kelkraščiu, tiek ir būdami namie, tiek ir eidami į vienokias ar kitokias šventes. Vis dėlto, gėlės dalyje žemės regionų yra daugybę kartų kasdieniškesnis dalykas visiems to regiono žmonėms, kadangi tam tikruose regionuose į gėles žiūrima ne tik kaip į dailų kasdienybės aksesuarą, tačiau taip pat ir kaip į darbą bei verslą. Būtent apie tokius regionus, kuriuose gėlių auginimas yra labiausiai išvystytas, šiandien ir kalbėsime.

augalas

Vakarų Europa
Vakarų Europa yra neabejotina pasaulinės gėlių rinkos lyderė bei regionas, kuriame gėlių auginimas yra labiausiai išvystytas ne tik Europoje, tačiau ir visame pasaulyje. Pirmiausia, taip neabejotinai yra dėl gilių gėlių auginimo tradicijų, vystomų šimtmečiais, kas leidžia garantuoti aukščiausios kokybės rezultatus. Taip pat, kaip ypač svarbų faktorių būtina paminėti ir puikų klimatą, vyraujanti vakarinėje Europos dalyje, bei suteikiantį galimybes auginti įvairiausių rūšių gėles.

Pietų Amerika
Pietų Amerika yra žemynas, išsiskiriantis ypatingai šiltu klimatu. Būtent tai ir yra pagrindinis privalumas, leidžiantis gėlių auginimui šiame regione klestėti. Šiltas klimatas leidžia auginti milžinišką kiekį įvairiausių gėlių rūšių, o pakankamai didelės investicijos į gėlių auginimą Pietų Amerikoje leidžia garantuoti inovatyvių technologijų naudojimą bei idealių sąlygų gėlių augimui sudarymą, kas ir leidžia Pietų Amerikai būti viena iš pagrindinių gėlių eksportuotojų visame pasaulyje.

Azija
Azija išsiskiria ypatingai palankiu klimatu gėlių augimui. Taip, didžioji dalis Azijos šalių yra išties skurdžios bei negali leisti sau sudaryti idealių sąlygų gėlių augimui, tačiau tokiose valstybėse kaip Kinija ar Japonija, lėšos, skiriamos gėlių augimo rinkos vystymui, yra pakankamai didelės, kas leidžia pasiekti išties puikių rezultatų šioje rinkoje.